E-mailové fórum - návod

Mail, přicházející z fóra poznáte ihned podle hlavičky, ve které bude před samotným předmětem uveden text [Prague Ornithology] v hranatých závorkách.

Pokud dojdete k závěru, že Vám fórum nic nepřináší a nebudete si dále přát setrvat v něm, neváhejte se na mne obrátit. POZOR, Z MAILŮ, KTERÉ NEJSOU ZAŘAZENY DO FÓRA PRAŽSKÉ ORNITOLOGIE ZPRÁVY DO FÓRA NEMOHOU PŘICHÁZET. Nejste-li tedy u nás registrovaní a přesto nám chcete něco sdělit, použijte kontakty v sekci O nás. Děkujeme.

 

Co chcete udělat?

CHCI POSLAT MAIL CELÉMU FÓRU:

Do hlavičky příjemce uveďte adresu prague-ornithology(AT)googlegroups.com. Texty Vašich mailů se z této adresy posléze rozešlou všem členům a zároveň odesílateli samotnému přijde jedna kopie na jeho vlastní mail.

 

ODPOVÍDÁM NA OBDRŽENÝ MAIL A CHCI, ABY ODPOVĚĎ DOSTALI VŠICHNI ČLENOVÉ
("veřejná odpověď"):

Dostal jsem mail:

Od: JardaN (novak.jarda(AT)seznam.cz)

Předmět: [Prague Ornithology] Hlásím se do Vaší skupiny

 

Kliknu na tlačítko "Odpovědět". Všimněte si, že v hlavičce příjemce se mi objeví mail uživatele JardaN. Pokud chci, aby všichni uživatelé obdrželi také můj mail, vymažu z hlavičky Jardu a místo něj tam dám mail fóra, tedy prague-ornithology(AT)googlegroups.com. Toto opatření je nutností kvůli eliminaci počtu mailů, které přicházejí každému z nás denně do schránky. Takto se může autor odpovědi rozhodnout, zdali skutečně chce, aby mail dostali všichni členové, nebo mu stačí odepsat původnímu autorovi mailu.

 
ZADÁNÍ HLAVIČKY MAILU

Prosím, při každé změně tématu na jiné se snažte do hlavičky e-mailu napsat, že se jedná o nové téma. Je to proto, abychom se vyhnuli zbytečným zmatků.

Vzor:

přišel Vám mail

Od: JardaN (novak.jarda(AT)seznam.cz)

Předmět: [Prague Ornithology] Hejno bernešek kanadských přiletělo na Vltavu

 

Vy chcete fóru sdělit ale něco jiného, nepamatujete si z hlavy adresu, a tak na příchozím mailu kliknete jen na tlačítko "Odpovědět" a začnete psát mail na tém "Budování silničního okruhu uškodí ptákům Prahy 9". Prosím, neponechávejte v předmětu text o berneškách, ale změňte jej na silniční okruh. Předejdeme potom zmatku v mailech. Díky.

 

Na závěr nutno dodat, že Google Groups je systém nedokonalý, takže reklamace z Vaší strany budou asi oprávněné!!!!!

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.